KONST / Litografier / Färglitografi 14145395
nr 1414 5395
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 15/200, skärgårdsmotiv. Bildmått: 38x29cm, yttermått inklusive ram: 53x43cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:40:56
300 kr
350 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson